Najbliższa wycieczka:
Milsko - topienie Marzanny
Niedziela - 21.03.2021
Km: 50

Najnowszy album zdjęć:

Lasek Odrzanski wyjazd godz. 1600

Data: 22.10.2020

Aktualności:

RAJD BACHUSOWY AKTUALIZACJA

Dodano: 2019-06-28

III Ogólnopolski Rajd Bachusowy Zielona Góra 2019

Dodano: 2019-03-31

II Ogólnopolski Rajd Bachusowy Zielona Góra 2018

Dodano: 2018-04-11

Linki:

Oficjalna strona PTTK

Prognoza pogody:

onet.pl
ICM

Do pobrania:

Terminarz wycieczek
Sprawozdanie z wycieczki

Używasz przestarzałej przeglądarki Internet Explorer 6, dlatego niektóre elementy strony mogą być niewyświetlane lub wyświetlane niepoprawnie.

Kilka słów o Klubie "Lubuszanie '73"
Klub Turystyki Kolarskiej PTTK "Lubuszanie'73" rozpoczął kolejny sezon. "Lubuszanie" działają od 1973 roku i liczą ponad 40 duszyczek, których wielką pasją jest turystyka rowerowa. Dzięki niej w zgodzie z naturą i z pożytkiem dla zdrowia mogą poznawać najciekawsze zakątki zielonogórskiej krainy. Wielu członków klubu objechało (często dookoła) Polskę i było gościem w wielu krajach Europy.


Kilka słów o Klubie Lubuszanie '73


Każda wycieczka ma swojego prowadzącego, który jest "duchowym" opiekunem całej grupy. Prowadzący przygotowuje plan wycieczki i odpowiada za trasę. W każdej chwili służy swoją wiedzą krajoznawczą, radą i pomocą. Udział w naszych wycieczkach jest otwarty, bezpłatny i odbywa się na wyłączną odpowiedzialność uczestnika. Niepełnoletni mogą uczestniczyć w wycieczkach tylko pod opieką osoby dorosłej. Warunkiem wspólnego pedałowania jest posiadanie sprawnego roweru, akceptacja trasy i planu prowadzącego i oczywiście pogodne nastawienie do współtowarzyszy wycieczki. Przy dłuższych wyprawach należy zabrać kieszonkowe na napoje i prowiant. Warto włożyć do sakwy mapę, aparat i inne rzeczy według uznania.


Kilka słów o Klubie Lubuszanie '73


Gorąco zachęcamy i zapraszamy do wspólnego udziału w naszych imprezach. To okazja aby w miły i wyjątkowy sposób zobaczyć bliskie choć często nieznane zabytki i malownicze krajobrazy. Udział w naszych wycieczkach to również znakomita "porcja witamin" dla ducha i ciała. To niezapomniane chwile nad jeziorami, przy ognisku i turystycznej piosence. Wszystko wśród sprawdzonych i uśmiechniętych przyjaciół. Zatem spotkajmy się na szlaku...


Kilka słów o Klubie Lubuszanie '73


Stałym miejscem naszych zbiórek jest zielonogórski plac Bohaterów. Start na trasę w soboty i niedziele o godzinie 10.00.Serdecznie zapraszamy!