Najbliższa wycieczka:

Do pobrania:

Terminarz wycieczek
Sprawozdanie z wycieczki

Używasz przestarzałej przeglądarki Internet Explorer 6, dlatego niektóre elementy strony mogą być niewyświetlane lub wyświetlane niepoprawnie.

Kilka słów o Klubie "Lubuszanie '73"

Klub Turystyki Kolarskiej PTTK "Lubuszanie'73" rozpoczął kolejny sezon. "Lubuszanie" działają od 1973 roku i liczą ponad 40 duszyczek, których wielką pasją jest turystyka rowerowa. Dzięki niej w zgodzie z naturą i z pożytkiem dla zdrowia mogą poznawać najciekawsze zakątki zielonogórskiej krainy. Wielu członków klubu objechało (często dookoła) Polskę i było gościem w wielu krajach Europy.

Kilka słów o Klubie Lubuszanie '73

Każda wycieczka ma swojego prowadzącego, który jest "duchowym" opiekunem całej grupy. Prowadzący przygotowuje plan wycieczki i odpowiada za trasę. W każdej chwili służy swoją wiedzą krajoznawczą, radą i pomocą. Udział w naszych wycieczkach jest otwarty, bezpłatny i odbywa się na wyłączną odpowiedzialność uczestnika. Niepełnoletni mogą uczestniczyć w wycieczkach tylko pod opieką osoby dorosłej. Warunkiem wspólnego pedałowania jest posiadanie sprawnego roweru, akceptacja trasy i planu prowadzącego i oczywiście pogodne nastawienie do współtowarzyszy wycieczki. Przy dłuższych wyprawach należy zabrać kieszonkowe na napoje i prowiant. Warto włożyć do sakwy mapę, aparat i inne rzeczy według uznania.

Kilka słów o Klubie Lubuszanie '73

Gorąco zachęcamy i zapraszamy do wspólnego udziału w naszych imprezach. To okazja aby w miły i wyjątkowy sposób zobaczyć bliskie choć często nieznane zabytki i malownicze krajobrazy. Udział w naszych wycieczkach to również znakomita "porcja witamin" dla ducha i ciała. To niezapomniane chwile nad jeziorami, przy ognisku i turystycznej piosence. Wszystko wśród sprawdzonych i uśmiechniętych przyjaciół. Zatem spotkajmy się na szlaku...

Kilka słów o Klubie Lubuszanie '73

Stałym miejscem naszych zbiórek jest zielonogórski plac Bohaterów. Start na trasę w soboty i niedziele o godzinie 10.00.

Serdecznie zapraszamy!